Quality Monitoring & stem van de klant met AI: Luister naar 100% van uw klanten.Niet naar 2% van uw gesprekken.
Raisetalk transcribeert, beoordeelt en analyseert elk gesprek (telefoon, e-mail of chat) aan de hand van uw eigen beoordelingsformulieren. Kwaliteit, compliance en zwakke signalen, in 15 talen, zonder steekproeven en zonder training.
Illustratie: de analyse van een verkoopgesprek voor een autoverzekering, met vier indicatoren (algemene kwaliteit 83%, algemene temperatuur 75%, gedrag van de adviseur 100%, klantsignalen 29%), de tijdlijn van de opname en twee gelabelde transcriptiefragmenten, het ene voor de naleving van de adviesplicht, het andere voor een zwak signaal van opzegrisico.
Gesprek #381 · AutoverzekeringGeanalyseerd in 48 s
Algemene kwaliteit83%
Algemene temperatuur75%
Gedrag van de adviseur100%
Klantsignalen29%
Opname · 09:12 · 3 sleutelmomenten gedetecteerd
Adviseur“U rijdt weinig en uw auto is tien jaar oud: een allriskverzekering zou niet bij u passen. Ik zou u eerder adviseren…”Compliance · adviesplicht
Klant“Eerlijk gezegd twijfel ik nog, ik heb het elders goedkoper gezien.”Zwak signaal · opzegrisico
Gekoppeld aan uw telefonie, uw CRM en uw exports
Aircall
Ringover
Genesys
Salesforce
HubSpot
Qlik Sense
API / sFTP / CSV
De vaststelling
Met steekproeven stuurt u blind.
Een supervisor beluistert per adviseur een paar gesprekken per maand. NPS-enquêtes komen te laat en bereiken alleen wie ze invult. Ondertussen blijft het grootste deel van de stem van uw klanten in audiobestanden zitten die niemand ooit zal openen.
2 tot 5%van de gesprekken wordt in een klassiek contactcenter echt beoordeeld
100%automatisch beoordeeld door Raisetalk, met uw eigen beoordelingsformulieren
15talen standaard geanalyseerd, zonder extra configuratie
< 5 mintussen het uploaden van een audiobestand en uw eerste rapport
Onze expertise
Voor elke uitdaging een eigen kijk op uw gesprekken.
Dezelfde gesprekken, vier invalshoeken. U schakelt in wat voor uw teams telt.
Beoordeel 100% van uw gesprekken met uw eigen beoordelingsformulieren, opgesteld in natuurlijke taal. Automatische scoring, een onderbouwing bij elke score, en een menselijke beslissing die altijd het laatste woord heeft.
Bewijs bij elke verkoop dat de adviesplicht is nageleefd. Realtime meldingen, archivering met bewijskracht en een audittrail die standhoudt bij een ACPR-, IDD- of MiFID II-controle.
Bevraag al uw gesprekken in natuurlijke taal. Klantsignalen, gedrag van adviseurs, zwakke signalen van opzegrisico en opkomende onderwerpen, zonder dat u een enquête hoeft te versturen.
Meer weten
Zo werkt het
Van uw telefonie tot de aansturing van uw teams, in drie stappen.
01
Koppelen
Aircall, Ringover, Genesys, SIPREC-opname, API of gewoon bestanden uploaden: uw gesprekken komen automatisch binnen, welke brontool u ook gebruikt.
02
Analyseren
Transcriptie, diarisatie en pseudonimisering, daarna beoordeling met uw beoordelingsformulieren in natuurlijke taal. Elke score wordt onderbouwd met een fragment met tijdstempel.
03
Sturen
Realtime rapporten, meldingen, coachingworkflows en exports. Interne teams, dienstverleners en BPO's vergeleken volgens hetzelfde referentiekader.
Illustratie: een dashboard van de kwaliteit per team voor oktober 2026, dat Parijs (75%), Lyon (94%), Lille (61%), twee BPO-dienstverleners (48% en 67%) en een callbot (84%) vergelijkt, met de compliance (94%), het verschil tussen interne teams en BPO's (min 18 punten) en het aantal gesprekken (12.480).
Kwaliteit per team · oktober 20266 actieve filters
75%Parijs
94%Lyon
61%Lille
48%BPO A
67%BPO B
84%Callbot
Compliance94%
Verschil intern / BPO−18 ptn
Gesprekken12.480
Uw data, uw rapportage
Sturing die op één scherm past, niet in twaalf spreadsheets.
Vergelijk eindelijk uw interne teams, uw BPO-dienstverleners, uw callbots en uw chatbots volgens een gemeenschappelijk referentiekader.
Grafieken en tabellen per adviseur, team, model of label.
Elk gegeven uit het gesprek kan een filter worden.
Rapporten gedeeld binnen het team en volgens schema per e-mail verstuurd.
Export naar PDF en CSV, en een open API gedocumenteerd in OpenAPI.
Drie situaties waarin steekproeven duur uitvallen.
Verzekeringen · Banken · Leasing
De adviesplicht aantonen bij elke verkoop op afstand
De ACPR-aanbeveling 2024-R-03 vereist schriftelijk bewijs van het gegeven advies. Raisetalk controleert in alle gesprekken of de verplichtingen worden uitgesproken en archiveert het fragment met tijdstempel dat als bewijs dient.
2 tot 5% → 100% van de verkopen gecontroleerd
Contactcenter · BPO
Interne teams, dienstverleners en bots vergelijken
Interne teams, BPO's, callbots en chatbots: drie entiteiten, drie tools, geen gemeenschappelijk referentiekader. Eén beoordelingsformulier brengt eindelijk de werkelijke prestatieverschillen aan het licht.
1 gedeeld beoordelingsformulier, 4 kanalen
Klantbehoud · Stem van de klant
Het vertrek horen aankomen, vóór de opzegging
“Ik heb het elders goedkoper gezien”, “dit is al de derde keer dat ik bel”: signalen van opzegging worden uitgesproken, niet in enquêtes geschreven. De melding gaat dezelfde dag nog uit.
Doorlopende meldingen
Beveiliging & compliance
Compliance wordt elke dag bewezen, niet één keer per jaar.
De status van onze controles wordt elke dag automatisch gemeten door een platform voor continue monitoring, en openbaar gepubliceerd. Geen eenmalige audit die met de hand is opgesteld.
Tellers: aantal controles dat als conform wordt gerapporteerd, van alle automatisch beoordeelde controles. HIPAA, HITRUST, ENS en UK Cyber Essentials op aanvraag.
De analyse voor de machine, de relatie voor de mens.
Wie realtime een alert krijgt bij een opzegrisico, kan werken aan klantbehoud voordat het te laat is, terwijl klassieke instrumenten zoals NPS en enquêtes alleen de symptomen van churn vastleggen, niet de oorzaken, en veel te laat.
Verzekeringen (IDD), banken (MiFID II), zorgverzekeraars, leasing: elke sector heeft zijn eigen verplichtingen voor mondelinge compliance, maar slechts 2 tot 5% van de gesprekken wordt echt gecontroleerd. Ontdek hoe gespreksanalyse met AI de compliancecontrole omzet in een concurrentievoordeel, met ROI-simulaties per sector.
Een procedureel beoordelingsformulier controleert of de adviseur zich heeft voorgesteld, de vraag heeft geherformuleerd en het gesprek heeft afgerond. Een relationele aanpak kijkt naar wat het gesprek de klant heeft opgeleverd: een opgelost probleem, een nagekomen toezegging, een reden om vertrouwen te hebben. Wat het onderzoek zegt, ons standpunt geïnspireerd door het Agile Manifest, hoe u de relatie meet zonder emotie te meten, en een test om uw eigen aanpak te situeren.
Veelgestelde vragen
De vragen die we het vaakst krijgen.
Staat uw vraag er niet bij? Het team antwoordt binnen 24 uur op werkdagen.
Raisetalk is een door AI aangedreven platform voor gespreksanalyse en quality monitoring. Het transcribeert, analyseert en beoordeelt automatisch 100% van uw gesprekken (telefoongesprekken, chats, e-mails) om er bruikbare inzichten uit te halen: klantsignalen, zwakke signalen, compliance en verkoopprestaties.
Raisetalk beoordeelt elk gesprek automatisch aan de hand van uw gepersonaliseerde beoordelingsformulieren. U definieert uw criteria in natuurlijke taal (bijvoorbeeld “Heeft de agent een alternatief voorgesteld?”), het platform beoordeelt ze, berekent een score en stuurt alerts bij interacties die bijzondere aandacht vragen.
Ja. Raisetalk beschikt over een volledige, gedocumenteerde REST-API voor integratie met elk CRM-systeem of elke bedrijfsapplicatie. Gesprekssamenvattingen, kwaliteitsscores en alerts kunnen automatisch naar uw contactrecords of tickets worden doorgestuurd.
Ja. Raisetalk is ontworpen volgens het principe van privacy by design: automatische pseudonimisering van 35 categorieën persoonsgegevens, een operationeel recht op vergetelheid en een verwerkersovereenkomst (DPA, Data Processing Agreement) voor elke klant. Het platform is bovendien AI Act ready.
Nee. De gesprekken van uw klanten worden nooit gebruikt om de modellen van Raisetalk of die van derden te trainen. Uw gegevens blijven strikt afgeschermd en uw eigendom.
Ja. Raisetalk biedt early access zonder creditcard. U kunt uw eerste gesprekken importeren en meteen echte resultaten krijgen. Een begeleide welcome tour helpt u vanaf de registratie op weg.
Upload een gesprek. Lees de analyse. Vijf minuten.
Registratie in enkele seconden, zonder creditcard en zonder cookies. Een welcome tour laat u de belangrijkste principes zien, daarna voegt u uw eerste gesprek toe.